پدیده فوتبال ایران به پرسپولیس پیوست

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

   

                         اعجوبه 9 ساله اردبیلی که رئال او را می خواهد

   

  پدیده فوتبال ایران به پرسپولیس پیوست

  خبرگزاری تسنیم: باشگاه پرسپولیس پدیده ۹ ساله فوتبال ایران را به خدمت گرفت.

   

  به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، امیرحسین حاجی زاده فوتبالیست 9 ساله ای که با حرکات تکنیکی خود توجه خیلی ها را به خود جلب کرد و پخش گزارشی از وی در برنامه نود با استقبال بسیاری از باشگاه ها برای به استخدام در آوردن او و زیر نظر گرفتن این پدیده همراه بوده، با باشگاه پرسپولیس قرارداد 10 ساله بست.

  محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این باره گفت: این فوتبالیست نونهال استعدادهای ویژه و بالایی دارد که می بایست برای هرچه شکوفاتر شدن آن برنامه ریزی کرد تا این استعداد هدر نرفته و این پدیده یک فوتبالیست بزرگ و انشاالله ببین المللی تبدیل شود. در همین راستا معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس آقای سالارکیا به نمایندگی از بنده عازم اردبیل شدند و در نشستی که با حضور سرپرست هیئت فوتبال اردبیل و خانواده این فوتبالیست برگزار شد توافقات لازم برای عقد قرارداد 10 ساله بین پرسپولیس و این بازیکن حاصل شد و این پدیده با پرسپولیس قرارداد 10 ساله بست.

  وی ادامه داد: جا دارد از رئیس هیئت فوتبال اردبیل که به هنگام تنظیم توافقنامه و قرارداد نگاه مسئولانه و دلسوزانه ای نسبت به این بازیکن داشته و در جزئیات این قرارداد که بسیار مفصل هم هست منافع و آینده این پدیده را در نظر داشته تشکر و قدردانی کنم. جزئیات این توافق را به زودی اعلام خواهیم کرد.

  رویانیان تصریح کرد: در روزهای آتی که احتمالا هفته آینده خواهد بود به اتفاق آقای استیلی رئیس آکادمی پرسپولیس راهی اردبیل خواهیم شد و ضمن تبادل قرارداد درباره همکاری در سال های آتی و مسائل تحصیلی و فوتبالی وی با خانواده اش صحبت های بیشتری خواهیم داشت. احتمال دارد آقای دایی نیز در صورتی که سفر به اردبیل با تمرینات و بازی های پرسپولیس تداخل نداشته باشد ما را در این سفر همراهی کند. امیدواریم بتوانیم آنچه که برای رشد و پیشرفت این پدیده که خیلی ها از او به عنوان مسی ایران یاد کرده اند لازم است را به درستی انجام دهیم. برنامه های مفصلی در این راستا طرح ریزی شده که جزئیات آن را در سفر به اردبیل اعلام خواهیم کرد.


  seo guide for beginners11
  seo guide for beginners7
  seo guide for beginners5
  نویسنده : morad بازدید : 11 تاريخ : چهارشنبه 3 مهر 1392 ساعت: 23:08
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها