لیگ برتر؛ تاتنهام 1 - 1 چلسی؛ دربی پرحاشیه لندن مساوی شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  طرفداری- آبی ها در دربی شمال لندن موفق شدند یک امتیاز حساس را در خانه تاتنهام بدست بیاورند.

  به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی در دیداری پرحاشیه به مصاف تاتنهام رفتند، تیمی که با خرج 117 میلیون پوند در فصل نقل و انتقالات ترکیبی فوق العاده تشکیل داده بود و مورینیو آن ها را یکی از مدعیان عنوان قهرمانی نامیده بود.

   

  در نیمه اول ابتدا بازی برابر دنبال می شد تا این که تاتنهام توپ و میدان را در اختیار گرفت و سر انجام روی حرکت خوب اریکسن، ضربه سیگوردسن و البته اشتباه بازیکنان چلسی به گل اوا خود رسید. پس از آن مرغ های لندن باز هم تلاش کردند تا گل بعدی خود را بزنند و در این بین پائولینهو یک بار توپ را به تیرک دروازه کوبید. آبی ها نیز موقعیت این را داشتند که در اواخر بازی روی ضربه سر جان تری گل تساوی را بزنند با این حال ضربه سر کاپیتان چلسی به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

   
  نیمه دوم یک صحنه بحث بر انگیز نیز داشت، ورتونگن به شکلی عجیب تمارض کرد و این صحنه را داور ندید، سپس به سوی تورس رفت و مهاجم شماره 9 چلسی بر روی صورت ورتونگن چنگ انداخت این کار او با کارت زرد همراه شد و جریمه ای برای ورتونگن در نظر گرفته نشد.

  در نیمه دوم چلسی بازی را کاملا هجومی آغاز کرد، مورینیو ابتدا ماتا را به جای میکل به بازی فرستاد. آبی ها موقعیت این را داشتند تا توسط اسکار به گل برسند. چند دقیقه بعد نیز تورس با حرکتی دیدنی تک به تک شد ولی یوریس جلوی گل شدن توپ را گرفت. تا این که ورتونگن پس از خطایی خشن بر روی رامیرس که شاید می توانست کارت قرمز مستقیم داشته باشد کارت زرد گرفت و آبی ها همان ضربه آزاد را با پاس خوان ماتا و ضربه سر کاپیتان جان تری به گل تساوی بخش خود تبدیل کردند.

  در اواخر بازی روی یک صحنه نامشخص، بار دیگر تورس و ورتونگن درگیری خیلی جزئی داشتند و داور پس از چند ثانیه تامل با دادن کارت زرد دوم به تورس چلسی را 10 نفره کرد.

  پس از آن تاتنهام دست به حملاتی زد با این حال جوابی نگرفت. بازی در نهایت با همان نتیجه 1-1 به اتمام رسید. پس از به پایان رسیدن این بازی مورینیو و ویلاس بواس با یکدیگر صحبت کردند و به نظر می رسید که می خواستند مشکلات گذشته را حل کنند.

  آبی ها با این یک امتیاز حساس در وایت هارت لین 11 امتیازی شدند و موقتا به رده سوم جدول صعود کردند، تاتنهام نیز با این پیروزی به تنهایی در صدر جدول قرار گرفت.
   

  ترکیب چلسی: چک، ایوانویچ، لوئیز، تری، کول، میکل (ماتا)، لمپارد، رامیرس، اسکار (آزپیلیکوئتا)، هازارد (شورله)، تورس

  نیمکت: شوارزر، سزار، اسین، ماتا، کیهیل، شورله، اتوئو
  کارت زرد: ایوانویچ، تورس
  کارت قرمز: تورس
  گل: جان تری (65)
   

  ترکیب تاتنهام: یوریس، داوسون، ورتونگن، تاونسند (چدلی)، ناوتن، پائولینهو، دمبله، ارکیسن (هولتبی)، سیگوردسن، سولدادو (دفو)
  نیمکت: فریدل، چیرچس، لاملا، هولتبی، چدلی، ساندرو، دفو
  کارت زرد: ورتونگن، تاونسند، دمبله، داوسن، اریکسن
  گل: سیگوردسن (19)

  ولي خودمونيم حقمون برد بود ولي مساوي تو خونه حريف هم بدك نبود ولي يه علامت سوالي همينجوري رو سرمه دو تا كارت زرد تورس اشتباه بود اولي كه فرتونگن خودش افتاد دومي رو هم كه واضح بود شيطنت خرتونگن.خدا كنه چلسي به اتحاديه انگليس اعتراض كنه كه ببخشن(در اينجا واژه بخشيدن خيلي مسخره اس شما ببخشين)

  اينم صفحه سايت طرفداري كه به وضوح همه چيز رو نشون ميده

  حواشی فوتبال؛ چنگ تورس بر صورت ورتونگن

  دانلود هايلايت در ادامه مطلب  نویسنده : morad بازدید : 13 تاريخ : شنبه 6 مهر 1392 ساعت: 21:19
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها