ضرورت انتشار فرهنگ‌نامه آزادگان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  ضرورت انتشار فرهنگ‌نامه آزادگان

   

  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به موضوع دفاع مقدس در حد آن چیزی که سزاوار و شایسته آن است،‌ نپرداخته‌ایم، گفت: کارهای بسیار خوبی در کارنامه ده‌نمکی به جا مانده است و از این نظر به کارهای او غبطه می‌خورم.

  غلامعلی جعفرزاده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران؛‌درباره تدون «فرهنگ‌نامه اسارت و آزادگان» توسط مسعود ده‌نمکی، اظهار کرد: ضرورت تدوین چنین آثاری انکارناپذیر است.

  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید برای اینکه در تاریخ جنگ تحمیلی اتفاقات بسیاری افتاده که باید ثبت شود، گفت: به طورکلی به بخش دفاع مقدس در حد آن چیزی که سزاوار و شایسته است،‌نپرداخته‌ایم؛‌ این حوزه بسیار جای کار داشته است و ما به هر دلیلی زمان را از دست داده‌ایم.

  این جانباز 8 سال جنگ تحمیلی با اشاره به سابقه مسعود ده‌نمکی در موضوعات فرهنگی دفاع مقدس، گفت: اینکه آقای ده‌نمکی به این عرصه ورود پیدا کرده و انرژی گذاشته است جای تقدیر دارد.

  رئیس اسبق بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه آثار ده‌نمکی قابلیت دفاع دارد و اثرگذار بوده است،‌ عنوان کرد: کارهای بسیارخوبی در کارنامه ده‌نمکی به جا مانده است و از این نظر به کارهای او غبطه می‌خورم.

  جعفرزاده‌ همچنین به ضرورت انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به زبان شیوای هنر و ادبیات تاکید کرد و گفت: ای کاش سایر هنرمندان ما نیز که در این بخش دارای استعداد و علاقه هستند، تلاش بیشتری برای ثبت هنرمندانه این موضوعات می‌کردند.

  نقل ازفاش نیوز


  نویسنده : morad بازدید : 16 تاريخ : يکشنبه 7 مهر 1392 ساعت: 22:35
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها